July 20th, 2011

Video: Jak způsobit UX

Filed under: Talks — Ondřej Válka @ 10:02

Video z mé přednášky o procesu návrhu digitálního produktu a klíčových rolích, které v něm vystupují.

3 Comments

 1. Petr Naznal

  Wow a to jsem tam chtěl jet. Něco tak mimo jsem dlouho neviděl. Snad jedinej kdo tam řekl něco smysluplnýho byl ten vysokej s holou hlavou. Největší borec byl pruhovanej a Ondro sorry, ale to byl úlet.

  Kdybys tam vysel podstatu ux na webu tak vyhraješ, tenhle obsah knížky “Jak si doma postavit vlastní UX” byl špatnej. Vždyť ten princip je easy a tys ho tam občas zmínil. Ale tohle možná funguje u klienta tyhle hlody.

  Předpokládám jak tu na mě budou komentáře o tom kdo jsem a co jsem dokázal :-)

  July 20th, 2011 at 16:25
 2. Ondrej

  Nebudou, protoze takovymi komentari se nikdo nikdy niceho nedobral. I kdyz je to skoro specifikum ceskeho prostredi.

  Mozna mame jen jinou terminologii pro stejne veci a ja nemam patent na pravdu. Proto mne zajima, co konkretne je podle tebe podstata UX na Webu?

  Muzes zminit, na jak velkych projektech delas? Jestli na mensich, pro “lidove” koncaky — nebo z ceho zkratka vychazi tvoje uvahy?

  July 21st, 2011 at 05:02
 3. Ondra Fiala

  Ahoj, pro mě, jako pro člověka, co teprve objevuje pozvolna celkovou teorii grafiky a přicházím každým dnem na další – hlubší – významy grafiky, tak pro mě byla tato přednáška (video) rozhodně přínosem! Děkuji Ondřejovi za jeho výklad. Super, že jste uveřejnili video, obtížně bych navštívil přednášku v Olomouci, když bydlím na druhém konci republiky :) … Těším se na další podobné akce.

  July 23rd, 2011 at 13:17